O nas

Little Barrel

O nas

Restauracja

Little Barrel

Little Barrel to niewielka restauracja, znajdująca się na Kabatach w Warszawie. U nas znajdziesz wyjątkowy wystrój, dzięki któremu poczujesz się jak w domu. Staraliśmy się stworzyć wyjątkowy klimat miejsca, do którego nasi goście będą wracać i spędzać niesamowity czas z najbliższymi. Najlepsza restauracja Kabaty to Little Barrel.

 

 

 

Little Barrel, zupa dnia

 
 

little Barrel

najlepsza restauracja na Kabatach

Restauracja Little Barrel jest wyjątkowym miejscem stworzonym z pasji i ogromnego zamiłowania do kuchni. Tworząc to urokliwe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, zadbaliśmy by nasi goście czuli się tu komfortowo jak w domu. W oparciu o wyśrubowane standardy higieny stworzyliśmy specjalne, zdrowe i smaczne menu. Znajdziecie w nim szeroki wybór dań kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie oraz kreatywne wariacje na temat kuchni kontynentalnej. Daj się uwieść naszym specjałom!

Zapraszamy Was do Little Barrel na AL. KEN 19. Rozgośćcie się i rozsmakujcie w naszych przysmakach!

jakość produktów

Najwyższa

jakość produktów

Smaki

Little Barrel

Smak i jakość serwowanych przez nas dań stawiamy na pierwszym miejscu. Cały sekret tkwi w składnikach, z których są wykonane. W naszej restauracji szef kuchni dokłada wszelkich starań, aby przyrządzane potrawy spełniały oczekiwania wszystkich naszych klientów – zarówno tych starszych jak i najmłodszych! Dbamy o to, aby uświetnić każde rodzinne spotkanie tak, by każdy wychodził z naszej restauracji z uśmiechem.