Catering

Catering Kabaty

Inny wymiar smaku

Uwielbiasz nasze jedzenie? Smak naszego menu bardzo Ci odpowiada? Nie masz czasu, aby wpaść do nas? Szukasz oferty idealnie pasującej dla Ciebie? Catering Kabaty – Little Barrel wychodzi naprzeciw Twoim wszelkim wymaganiom. Oferujemy usługi cateringowe na terenie całego miasta. Dzięki temu możesz rozkoszować się swoimi ulubionymi daniami w domu czy w biurze wiedząc, że były one świeżo przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Catering Kabaty to oferta stworzona z pasją i miłością do jedzenia. Naszym celem jest zaspokojenie Waszych podniebień, nawet tych najbardziej wymagających. Kucharze starannie przygotowują menu! Możesz wybrać jeden z przygotowanych przez nas zestawów, dań bądź skomponować własny, niepowtarzalny posiłek. Wybór należy do Ciebie.

 

 

catering Warszawa – little Barrel 1
 
 

Little Barrel to połączenie doświadczenia, miłości i pasji, do gotowania. Nasz szef kuchni łączy tradycję z nowymi pomysłami kulinarnymi. Zapraszamy wszystkich, dla których liczy się dobre jedzenie przygotowane prosto z serca. Little Barrel catering Kabaty pomoże Ci zorganizować imprezę okolicznościową, spotkanie w gronie znajomych, smaczny obiad dla najbliższych czy spotykanie biznesowe lub dla pracowników. W naszym menu znajdziecie zimne przekąski, pyszne dania obiadowe oraz smaczne desery. Zamówienie zawsze dostarczamy we wskazane przez Was miejsce i o określonej porze.

Bogate menu cateringowe

Catering Kabaty

Bogate menu cateringowe

Celebracja

—–

Nasza oferta zawiera bogate menu cateringowe. Nie musisz się martwić, że czegoś w nim brakuje, a co bardzo lubisz. Catering Kabaty to najlepszy smak i prezentacja serwowanych dań, przekłada się na to doświadczenie oraz miłość do gotowania. Nasze umiejętności mogą potwierdzić setki zadowolonych klientów. W Little Barrel to miejsce w którym możesz celebrować czas w gronie najbliższych, delektując się kultowymi daniami specjalnie dla Was przygotowanymi. Nasza kuchnia przygotuje dla Was menu dostosowane do charakteru imprezy według Waszych życzeń.

Piękne podanie

—–

Catering Kabaty to miejsce stale rozwijające się dla dobra klientów oraz całego zespołu. Dbamy o najnowsze kulinarne nowinki, próbujemy nowe smaki i sukcesywnie wprowadzamy nowości do naszego menu. Bardzo chętnie otwieramy się na Wasze propozycje i uwzględniamy Wasze pomysły. Zdajemy sobie sprawę jak wielkie znaczenie ma podanie jedzenia na spotkaniu lub przyjęciu i jaką potrafi to sprawić przyjemność.

Little Barrel tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dlatego wszystkie wykonane potrawy i dania, na miejscu, jaki i zamówionych na catering Kabaty są dopracowane do perfekcji. Szef kuchni dba o jakość, świeżość i kompozycję dań przez kucharzy. Catering Kabaty to zawsze świeżo przyrządzone dania cateringowe. Jesteśmy pewni, że świeże sezonowe składniki są sekretem naszej kuchni i smaku naszych dań.

Każdy klient, każde zamówienie jest dla nas ważne, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego z Was. Każde zamówienie złożone w restauracji dla nas wyzwaniem. Pragniemy zaspokoić pragnienia kulinarne wszystkich naszych klientów, nawet tych z najbardziej wyrafinowanymi i wymagającymi kubkami smakowymi. Zadowolenie naszych klientów to nasz cel i wyzwanie, któremu codziennie zamierzamy sprostać, dlatego do każdego przygotowanego przez nas dania podchodzimy z wielką starannością.