Wkrótce w Little Barrel- CATERING 🥗🥘🍲🍜


Wkrótce w Little Barrel- CATERING 🥗🥘🍲🍜

Już niedługo Nasza oferta zawierać będzie bogate menu cateringowe. Nie będziesz musiał martwić, że czegoś w nim brakuje. Nasi kucharze będą starannie przygotowywać menu. Będziesz mógł wybrać jeden z przygotowanych przez nas zestawów, dań bądź skomponować własny, niepowtarzalny posiłek. Wybór będzie należał do Ciebie. Little Barrel to najlepszy smak i prezentacja serwowanych dań, przekłada się na to doświadczenie oraz miłość do gotowania Naszym celem jest zaspokojenie Waszych podniebień, nawet tych najbardziej wymagających.

Zapraszamy wszystkich, dla których liczy się dobre jedzenie przygotowane prosto z serca. Little Barrel catering Kabaty pomoże Ci zorganizować imprezę okolicznościową, spotkanie w gronie znajomych, smaczny obiad dla najbliższych czy spotykanie biznesowe lub dla pracowników. W naszym menu znajdziecie zimne przekąski, pyszne dania obiadowe oraz smaczne desery. Zamówienie zawsze dostarczamy we wskazane przez Was miejsce i o określonej porze.

Już wkrótce więcej szczegółów! Zapraszamy również na nasz profil Facebook, aby być na bieżąco z tym co się u nas dzieje.

Otwarcie Little Barrel będzie niezwykłym wydarzeniem, zatem zapamiętajcie ten adres i wkrótce widzimy się przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 19 lokal 2/5.

+ There are no comments

Add yours