Już niedługo otwarcie nowej Restauracji Little Barrel 🥂🍷🎉


Już niedługo otwarcie nowej Restauracji Little Barrel 🥂🍷🎉

Już wkrótce otwarcie nowej restauracji Little Barrel na Kabatach 🥂

Little Barrel to nowe oraz niepowtarzalne miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Restaurację na Kabatach będzie wyróżniała  pasja i zaangażowanie do robienia świetnej kuchni! Będą czekać na Was  najlepsze kreatywne i fantazyjne dania przygotowane przez naszych kucharzy. Do tego ogromny wybór szampanów i innych bąbelków! Dzięki wiedzy i doświadczeniu wiemy, co kochacie w bąbelkach najbardziej i na co skuszą się spragnione dobrego jedzenia brzuchy.

Dzięki najlepszym szefom kuchni, doświadczeniu i pasji, nasze menu będzie przepełnione miłością do dobrej kuchni. To właśnie serce, które wkładamy w przygotowywanie potraw sprawi, że będziemy nie do podrobienia! Zasmakuj i zakochaj się w Little Barrel do szaleństwa!

Jeśli zatem szukacie niezwykłego miejsca, gdzie można pysznie zjeść, spotkać się z przyjaciółmi i należycie świętować wspólne chwile, to wybór jest tylko jeden. Wstąpcie do nas! Czekamy pełni uśmiechu, energii i zapału do sprostania Waszym oczekiwaniom i to z nawiązką!

Już wkrótce więcej szczegółów! Zapraszamy również na nasz profil Facebook, aby być na bieżąco z tym co się u nas dzieje.

Otwarcie Little Barrel będzie niezwykłym wydarzeniem, zatem zapamiętajcie ten adres i wkrótce widzimy się przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 19 lokal 2/5.

 

 

 

+ There are no comments

Add yours